Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Kalisz Pomorski

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy wykorzystuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy i pełne zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na lokalnej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, mocna oraz bezpieczna opłata za usługę, infolinia dostępna dla klientów w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwaga w razie jakichś problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i dużo, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca chwila a pieniądze.

DPD kurierzy Szczecin

 

Jesteśmy jedyną z wiodących marek na placu biorących się logistykom przesyłek. Chodzimy na własną markę już od 2009 roku oraz cechujemy się profesjonalizmem, na jakimkolwiek momencie swej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na obszarze naszego kraju oraz za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych facetów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, lub posiadasz przesyłkę nie standardową, lub jej czas doręczenia planuje być określony, uwzględniając rodzaj opakowania i stan przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną drogę na placu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Szczecin

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego polecanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na materiał wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy która posiada najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na części www. wysylka-palety. pl możesz dojść wiele porady na element swej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie trać momentu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najlepszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej jak zatem wyłącznie możliwe.

DPD kurierzy Szczecin

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie energicznie oraz zużywając się do jakichś norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako pewni z małych na zbytu, co dużo daje nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale pokrywało się, gdyż już możemy oferować usługi również dużo dobrze.
Jeżeli planujesz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny sprzedaży w jednym miejscu, to wyłącznie u nas. Firma KurJerzy. pl przynosi ci grupa oraz ochrona o wszystkiego mężczyzny dlatego u nas inwestujesz swój drogi chwila a pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całym świecie. Aby ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z ofertą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci ponadto w rozwiązaniu każdego rodzaju problemów w wesoły i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to norma rozwoju swej firmy, zatem są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że posiadamy tylko ze doświadczonych, prawych i wybranych firm kurierskich? Dzięki temuż jesteś pewność udzielanych przez nas usług na ostatnim szczeblu.

DPD kurierzy Szczecin

Oczywiście mamy system wspólny z całymi wytycznymi RODO. Co więc oznacza dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne informacje naszych klientów, którymi przydzielasz się z nami podczas wykonywania zamówień, a wtedy przechowujemy je bezpiecznie razem spośród całymi wytycznymi RODO i właściwym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak ważny jest twój czas, więc jako sami na placu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do przyjęcia od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z pewnego względu nie została wręczona na godzina. I gdy posiadasz sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością dania na moment, to wyłącznie u nas!

Doceniono nas na placu Polskim oraz dano na środowisku własnych firm nominacją do nagrody Ekomers w klas „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy naszą firmę, by sprostać najbardziej wysokim wymaganiom znanych wszystkich użytkowników. Zadowolimy a twoje oczekiwania. Nie kupujesz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Szczecin

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments