Giełda BitBay Włodawa

Artykuł Miesiąca Lubelskie

BitBay – istotne informacje
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko kilku chwili. Po naciśnięciu przycisku „Zaloguj” przechodzimy do „Zarejestruj”, gdzie oferujemy swój adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po kilku sekundach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten nowy przyda się w sezonie kontaktu z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Poniatowa

BitBay od początku swojego istnienia tworzy na bezpieczeństwa. Każdy użytkownik może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz ustawić sobie powiadomienia i uznania. Co ważne, środki użytkowników w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Znaczy to, że nie są one związane z serwerami giełdy. To ogromnie podstawowa informacja, bo dzięki użyciu takiego podejścia, wstęp do sposobów ma jedynie konkretny użytkownik, a osoby trzecie nie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie doskonali swoje zabezpieczenia i odnawia je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, oraz ich kryptowaluty są w wartościowym i bezpiecznym miejscu.

Giełda BitBay Poniatowa

Każde konto, jakie stanie popełnione na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W obecnym planie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – może toż istnieć zarówno dowód osobisty kiedy i paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie potrafili cieszyć się w cali funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Poniatowa

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy uzupełnić swoje konto realnymi pieniędzmi. W obecnym celu wybieramy walutę, jaką planujemy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” znajduje się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można przygotować także za pośrednictwem umowy kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najkrótsza opcja, i na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami kupowane są przez 24 godziny na dzień przez 7 dni w tygodniu. W obecnym sukcesu występujemy a właśnie o złotówkach i euro. W przypadku innych walut stanie nam przelew tradycyjny. Jak ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą jeszcze prowizję. Wynosi ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Poniatowa

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo ważna to wykonać także za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W obecnym sukcesu i należy liczyć się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej wielkości zaś nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedyne w sobie jest wolne. Nie zapłacicie to nic za jego położenie oraz prowadzenie. Gdy zawsze szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma musi się jakoś utrzymać, a wtedy otrzymuje od naszych użytkowników prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez użytkowników kosztów widoczna stanowi w zgodzie, a więcej na ścianie internetowej BitBay. My również zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (także w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W przypadku wypłat swoich kryptowalut, musimy tworzyć się z poniższymi kosztami:

Wyplata w pozycji Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Cena w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na kartę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zostawiajmy, że stoją i prowizje od transakcji przeprowadzonych na giełdzie BitBay. W obecnym sukcesu wspominamy o dwóch podmiotach – maker, lub osobie, która daje konkretną kryptowalutę na sprzedaż oraz taker, który ją kupuje. W przypadku używania naszych „naturalnych walut”, przedstawiają się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W przypadku handlu na parach krypto-krypto, jesteśmy do pracowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że kwoty te potrafią właśnie maleć wraz ze wzrostem zakupów i zaangażowania danej waluty. Jeżeli oraz od jednego początku zdecydujemy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych cen obecnie na wyjeździe.
Giełda BitBay Poniatowa

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie zmieniają się zbyt często. Gdy już jednak tak się dzieje, wciąż istnieje wtedy z pomocą dla klienta. Ze względu na coraz szerszą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć dużo mniejsze prowizje, również BitBay je obniża. Mimo tego, są osoby, które szczerze mówią, że kursy i prowizje, które pobiera od naszych użytkowników BitBay zawsze są zbyt wielkie. Giełda wtedy w reakcji na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i mówiła, że zyski pozyskiwane obecnie w ostatni rodzaj, kierowane są na kursy funkcjonowania giełdy, a oraz jej wzrost. Widząc na dynamikę rozwoju tej podstawy, a i poziom obsługi klienta – nie można narzekać i o zacisnąć zęby i za ten niezwykle duży komfort korzystania z BitBay, dać im zarobić na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Poniatowa

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments