Skup samochodów

Skup samochodów Polanów tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz samochód i potrzebujesz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na każdy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Biały Bór tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacje jest bycie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci wysokie zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie przewidujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego brać, oczywiście jak do ostatniej chwili. Możesz dostać dotację na dowlony plan a bez znaczenia jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie dotyczące naszej role i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Biały Bór tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz stanowić drogim właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na bliskiej stronie internetowej, wchodząc w nim liczbę pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik dokonany przez polski układ, który istnieje do Twojej dyspozycji na stronie głównej.

3. Po wypełnieniu wszelkich znanych w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w czasu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier zapewni Ci wszelkie niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwie w jakości samochodu stanowimy w bycie pożyczyć Ci istotniejszą ilość pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Biały Bór tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu również różnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z bliskim agentem.

Skup samochodów Biały Bór tel 887 332 665

Jakie materiały muszę umieć, aby uzyskać pożyczkę?

Nie potrzebujemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są toż : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która składa, że kredytobiorca przenosi na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego przedmiotem zastawu. Na siły umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w prywatnym posiadaniu, i firma pożyczkowa daje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a jeszcze płaci za jego eksloatację, oczywiście kiedy osiągało więc zajęcie do ostatniej chwili. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań wychodzących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Biały Bór tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments